I edycja

,,Spotkania Kultur w 100 rocznicę śmierci Ludwika Zamenhofa" realizowany w 2017. Celem projektu było szerzenie idei dialogu międzykulturowego. Wraz z dziećmi uczyliśmy się  zadawać pytania, słuchać bez oceniania, poznawać wartości innych kultur i zrozumieć innego i siebie. W ramach projektu prowadziliśmy interaktywne wykłady o Ludwiku Zamenhofie, warsztaty ,,Pomiędzy granicami kultur" oraz wykład o dialogu międzykulturowym. Projekt realizowany był dzięki wsparciu finansowemu Samorządu Województwa Wielkopolskiego.