Partnerzy fundacji

Kancelaria prawna S.Wójcik

Kancelaria prawna S. Wójcik wspiera pro bono prawnie Fundację Atqi.

Fundacja Atqi pod honorowym patronatem Instytutu Antropologii i Etnologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, dzięki wsparciu finansowemu m.in.: Samorządu Województwa Wielkopolskiego i Ambasady Rzeczpospolitej Polski w Królestwie Maroka realizuje od 2017 roku  projekt Spotkania KulturFundacja zaprasza dzieci i społeczności do dialogu międzypokoleniowego, międzykulturowego, do dokumentowania kultury, tradycji i ich wartości. W projekcie biorą udział dzieci i szkoły z Polski, Maroka, Nepalu, Zanzibaru i Sri Lanki.