Partnerzy fundacji

Mecenat Samorząd Województwa Wielkopolskiego

Projekt Spotkania Kultur. Etnologia dla dzieci na 100 lecie poznańskiej etnologii realizowany jest dzięki wsparciu finansowemu Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Samorząd Województwa Wielkopolskiego wspierał finansowo również I edycję projektu ,,Spotkania Kultur".

Fundacja Atqi pod honorowym patronatem prof. dr hab. Michała Buchowskiego i Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz dzięki wsparciu finansowemu Samorządu Województwa Wielkopolskiego i pomocy  Ambasady Rzeczpospolitej Polski w Królestwie Maroka realizuje projekt Spotkania Kultur. Misją Fundacji jest działanie na rzecz dialogu międzykulturowego, wspieranie idei odpowiedzialności i solidarności społecznej.