Partnerzy fundacji

Samorząd Województwa Wielkopolskiego

Projekt ,,Spotkania Kultur. Etnologia dla dzieci na 100 lecie poznańskiej etnologii" w roku 2019 oraz ,,Spotkania Kultur w 100 rocznicę śmierci Ludwika Zamenhofa" w roku 2017 zrealizowane zostały dzięki dofinansowaniu Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Fundacja Atqi pod honorowym patronatem Instytutu Antropologii i Etnologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, dzięki wsparciu finansowemu m.in.: Samorządu Województwa Wielkopolskiego i Ambasady Rzeczpospolitej Polski w Królestwie Maroka realizuje od 2017 roku  projekt Spotkania KulturFundacja zaprasza dzieci i społeczności do dialogu międzypokoleniowego, międzykulturowego, do dokumentowania kultury, tradycji i ich wartości. W projekcie biorą udział dzieci i szkoły z Polski, Maroka, Nepalu, Zanzibaru i Sri Lanki.