Napisali o nas

Uniwersytet Adama Mickiewicza

•  Publikacja 12 lipca 2018 roku

Fundacja Atqi wraz z ekipą wolontariuszy (m.in. absolwentów IEiAK: Anny Płygawko, Magdy Kielar, Michała Jendrzejewskiego, Darka Stachowiaka, Michała Wolskiego) dzięki pomocy Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Królestwie Maroka oraz za zgodą Ministerstwa Edukacji Królestwa Marokańskiego zrealizowała II edycję projektu Spotkania Kultur w Wysokim Atlasie ...

Ambasada Rzeczypospolitej Polski w Królestwie Maroka

•  Publikacja 27 czerwca 2018 roku

Dzięki wsparciu Ambasady Rzeczpospolitej Polski w Królestwie Maroka Fundacja Atqi zrealizowała projekt Spotkania Kultur II edycję. Więcej >>

Fundacja Atqi pod honorowym patronatem prof. dr hab. Michała Buchowskiego i Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz dzięki wsparciu finansowemu Samorządu Województwa Wielkopolskiego i pomocy  Ambasady Rzeczpospolitej Polski w Królestwie Maroka realizuje projekt Spotkania Kultur. Misją Fundacji jest działanie na rzecz dialogu międzykulturowego, wspieranie idei odpowiedzialności i solidarności społecznej.